Маску не схвалювали Hyperloop між Нью-Йорком і Вашингтоном - ЗМІ


Маску не схвалювали Hyperloop між Нью-Йорком і Вашингтоном - ЗМІ

У липні Ілон Маск заявив у своєму Твіттері, що отримав від уряду США «усне схвалення» на буріння тунелю для Hyperloop між Нью-Йорком і Вашингтоном. Однак, як стало відомо, в Білому домі нічого про це не знають. Про непорозуміння повідомляє Business Insider.

Такі масштабні проекти, як буріння гігантського тунелю між двома головними містами Східного узбережжя США, вимагають домовленості з безліччю інстанцій, включаючи федеральний уряд. Влітку Ілон Маск вів переговори з чиновниками, і, за його словами, перспективи привели їх в захват. Також він заявив про «усне схвалення» уряду.

Однак тепер його слова виглядають, щонайменше, помилкою або перебільшенням. Як заявив радник Білого дому Рід Кордиш, Маск хибно оцінив слова чиновників, з якими розмовляв. Глава Tesla прийняв за схвалення те, що було лише натхненною зацікавленістю.

У Boring Company, яка веде розробку тунелю, відмовилися від коментарів. Незалежно від того, чим в реальності було «схвалення», про яке говорив Ілон Маск, йому в будь-якому випадку доведеться пробиватися через федеральну бюрократію і домовлятися про співпрацю з організаціями окремих штатів і міст.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua