Україна і Литва готують меморандум з енергетичної безпеки


Україна і Литва готують меморандум з енергетичної безпеки

Україна і Литва готують спільний меморандум у сфері енергетичної безпеки.
Про це інформує прес-служба Міністерства енергетики за результатами зустрічі заступника міністра з питань європейської інтеграції Наталії Бойко з представниками уряду Литви.

Зокрема, Бойко зустрілася з міністром закордонних справ Даріусом Скусявічюсом та обговорила з ним посилення двостороннього співробітництва України і Литви. Максимальну увагу сторони приділили питанням енергетичної безпеки, приєднання України до Центру передового досвіду НАТО з енергетичної безпеки. Також сторони обговорили підсумки навчань із захисту критичної електроенергетичної інфраструктури, які проведено в Україні у жовтні цього року.

Крім того, у ході візиту до Литви Бойко обговорила із заступником міністра енергетики Сімонасом Шатунасом підготовку спільного меморандуму щодо енергетичної безпеки.

“Окремим важливим аспектом двосторонньої взаємодії є протидія реалізації проектів будівництва газопроводів, спрямованих на посилення залежності країн Європи від російського природного газу та зменшення ролі України як транзитера для експорту енергоносіїв до Європи. Зокрема, сторони обговорили загрозу проекту “Північний потік 2”, обмінялися позиціями та провели консультації щодо напрямів співпраці в енергетичній сфері”, – проінформували у Міненерговугілля.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування