Boston Dynamics створила нестрашного робота


Boston Dynamics створила нестрашного робота

Boston Dynamics, що прославилася завдяки створенню моторошнуватих роботів, більше не входить до складу Google, але не припиняє розробки. Engadget розповідає про нову модель компанії – оновлену версію робота SpotMini.

Чотириногий робот-пес, створений для функціонування в офісах, будинках і на відкритому повітрі. Судячи з ролику, який опублікували представники Boston Dynamics, його нова модифікація вже готова до роботи.

У компанії скупо описують робота як «нового SpotMini». На спині робота немає маніпулятора, а вся його поверхня покрита пластиком «теплих» відтінків – зовні видно тільки камери відеоспостереження. Все це робить зовнішній вигляд SpitMini менш агресивним і більш дружелюбним, ніж раніше.

Генеральний директор Boston Dynamics Марк Райберт заявляв раніше, що вважає робототехніку перспективнішою галуззю, ніж інтернет. Можливо, оновлений SpotMini – перший реальний крок компанії до успіху в цій сфері. На це точно розраховує новий власник Boston Dynamics японський телекомунікаційний гігант SoftBank, який має намір використовувати своє нове придбання, щоб зміцнити позиції на американському ринку робототехніки.

Втім, одне з основних застосувань SpotMini і подібних йому роботів, як і раніше, військове. Тим часом, вчені та активісти вважають появу бойових роботів величезною загрозою безпеці і свободі людства. Щоб донести свою точку зору, вони продемонстрували в ООН короткометражний фільм про небезпеку автономної зброї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua