НКРЗІ: Мобільні оператори звільняють смуги радіочастот для впровадження 4G


НКРЗІ: Мобільні оператори звільняють смуги радіочастот для впровадження 4G

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, розпочала підготовку до тендеру на 4G-ліцензії в діапазоні 1800 МГц.

Про це повідомляє прес-служба НКРЗІ.

Як зазначається, 10 листопада Національна комісія прийняла рішення “Про проведення конверсії та видачу ліцензії на конкурсній або тендерній основі” в діапазоні 1800 МГц.

Рішення прийнято на підставі заяв ПрАТ “ПФ Україна”, ТОВ “Лайфселл” і ПрАТ “Київстар” про намір звільнити смуги радіочастот, передбачених для впровадження нової технології.

Рішення, зокрема, передбачає проведення конверсії радіочастотного ресурсу України в смугах радіочастот у діапазоні 1800 МГц у всіх регіонах України і за результатами цієї конверсії видачу ліцензій на конкурсній або тендерній основі.

Читайте також: На запуск 4G виділять 6-7 млрд грн, – Ірина Луценко

Цим же рішенням “ПФ Україна”, “Лайфселл” і “Київстар” визначено суб’єктами конверсії та встановлені терміни проведення заходів з конверсії: початок – II квартал 2017 року, закінчення – не пізніше одного місяця з дня фінансування вартості конверсії її ініціаторами.

Це рішення надає старт підготовки до тендеру на 4G-ліцензії в діапазоні 1800 МГц, що передбачає виконання всіх необхідних процедур у встановлені законодавством конкретні терміни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua