Церква Англії може відмовитися від інвестицій в низку гірничовидобувних компаній


Церква Англії може відмовитися від інвестицій в низку гірничовидобувних компаній

Інвестфонд Церкви Англії погрожує вийти з капіталу гірничовидобувних компаній, які не дотримуються принципів корпоративної соціальної відповідальності і не готові до позитивних змін, пише Financial Times.

“Видобувні компанії особливо вразливі з точки зору поганого корпоративного управління, етичних суперечностей і згубних довгострокових наслідків їх діяльності для спільнот і навколишнього середовища”, – йдеться в заяві Національних інвестиційних структур (NIB) Церкви Англії.

Особливу тривогу у NIB викликають спільні підприємства в цій галузі та робота хвостосховищ.

При цьому самі NIB виступають за “виразно християнський підхід до інвестицій”.

Церковний інвестфонд з активами на 7,9 млрд фунтів стерлінгів ($10,4 млрд) в минулому році отримав 17,1% прибутку проти в середньому 5,6% для провідних хеджевих фондів світу, його середня прибуток за три остання десятиліття – 9,6%. Сама церква ставить перед інвестиційними менеджерами завдання забезпечити прибуток на 5 процентних пунктів вище темпів інфляції (тобто близько 7% у минулому році).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua