Віталія Дидишко призначено директором з управління ризиками Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку


У листопаді керівна команда Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку посилилася ще одним професіоналом. Віталій Дидишко був призначений на посаду директора з управління ризиками та відповідатиме за цей напрям в Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку.

Віталій Дидишко має більш ніж 20 років успішної роботи в банках, де він працював на різних посадах, від економіста до директора, та вагому експертизу в здійсненні масштабних проектів з ризик-менеджменту. До приходу в Альфа-Банк Україна Віталій протягом останніх 7 років очолював ризик-менеджмент в Сбербанку Росії у Мінську, а потім у Києві.

Я радий вітати Віталія Дидишко у нашій команді. Управління ризиками є життєво необхідним елементом бізнесу, запорукою конкурентоспроможності банку. Є вираз, що для управління бізнесом достатньо управляти його ризиками. Я впевнений, що Віталій з його вагомим досвідом у ризик-менеджменті допоможе нам зробити процес прийняття рішень у банку ще ефективнішим”, – відзначив Іван Світек, Генеральний менеджер “Альфа-Груп” в Україні.

Віталій Дидишко народився в Білорусії. Вищу освіту здобув в Білоруському державному економічному університеті в Мінську. Має ступінь Executive МBA, отриманий в Московській школі управління Сколково, і кваліфікацію Financial Risk Manager в G“lobal Association of Risk Professionals.”:http://www.garp.org/#!/home

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укрсоцбанк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування