546
Як убезпечитися від фальшивих купюр: лічильники і детектори валют
— Світ
Питання потрапляння фальшивок до рук нині дуже актуальне. З огляду на вдосконалення технологій підробки купюр варто використовувати можливість убезпечити себе від підроблених банкнот. Для цього є два варіанти: перевірка банкнот самостійно або з використанням технічних засобів — лічильників валют і детекторів банкнот.
Якщо обсяг банкнот, які потребують перевірки, досить великий — в такому разі варто купити лічильник валют з детекцією на фальшиві банкноти. Сучасні технології дозволяють використовувати лічильні машинки так само ефективно, як і детектори валют.
Основні особливості лічильника банкнот:
- Наявність різного типу перевірок на фальшивки. Цей параметр важливий не тільки для максимально ефективного перелычення, але і для перевірки банкнот на справжність. Залежно від валюти, що перевіряється в лічильнику банкнот, бажана наявність таких видів детекції: ультрафіолетова, магнітна, детекція за металізованою стрічкою (актуальна для деяких валют). Подібні параметри добре реалізовані в таких моделях, як BCASH K-2108, BCASH K-2815, PRO 40 UMI Neo.
- Рівень надійності і універсальність пристроїв. Параметр надійності дуже актуальний при виборі купюролічильної машинки. Варто звертати увагу на термін гарантії пристроїв, а також на наявність сервісу і легкість профілактики пристроїв.
- Наявність підсумовування за номіналами або визначення номіналу банкнот. Для полегшення роботи з лічильником валют варто також звертати увагу на наявність функції калькуляції за номіналами. Даний параметр дозволяє вказувати номінал банкнот перед переліченням і після підрахунку отримати підсумкову суму підрахованих банкнот. Подібний параметр найцікавіше реалізований в лічильниках банкнот BCASH 6500T, BCASH BC-7010 BCASH 8500T, PRO 150 CLU. Також існують моделі з можливістю визначати номінал банкнот в змішаній пачці (моделі BCASH MVC100, PRO NC-3500, DORS 800).
Якщо ж акцент в роботі робиться на перевірці банкнот, то варто купити детектор валют для такого завдання. Всього існують три основні категорії детекторів валют:
- Ультрафіолетові та їх модифікації (ультрафіолетові з детекцією на просвіт, магнітним датчиком тощо). Найефективніший для перевірки гривень, євро або рублів. На доларах ультрафіолетові мітки представлені невиразно. Найпопулярніші моделі — PRO-12, PRO-12PM, PRO 12LPM;
- Інфрачервоні детектори. Найскладніші для підробки вид захисту. Представлені як моделі тільки з інфрачервоною перевіркою, так і у форматі універсальних пристроїв (моделі BCASH D1300, PRO Cobra 1350 IR, PRO 1500 IRPM);
- Автоматичні детектори валют є найфункціональнішими і найефективнішими пристроями. Вони перевіряють одночасно велику кількість захисних ознак, аналізують їх і видають точний результат. Найпопулярніші моделі — PRO Moniron Dec Multi, DoCash 430.
Якщо ж у вас виникають запитання щодо вибору потрібної моделі лічильної машинки або детектора валют — рекомендуємо звернутися до фахівців А-Техно (телефон (044) 205-40-19), які нададуть відповіді на будь-які запитання щодо цієї техніки. Більш ніж 12-річний досвід роботи в цій сфері дозволяє нам підібрати модель під будь-яке завдання.
За матеріалами:
Поділитися новиною