Експерт повідомив, від чого залежить успіх медреформи


Експерт повідомив, від чого залежить успіх медреформи

Успіх проведення медичної реформи залежить від успішного створення центрального органу, відповідального за фінансування медпослуг, – Національної служби здоров’я України (НСЗУ), вважає заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

НСЗУ згодом стане основним драйвером реформи. В медреформі НСЗУ є одним з наріжних каменів”, – сказав він.

П.Ковтонюк зазначив, що в даний час НСЗУ “перебуває на стадії підготовки до створення”. Після прийняття постанови уряду про її створення буде оголошено конкурс на керівника служби.

За його словами, в даний час конкретні кандидатури на посаду глави НСЗУ не обговорюються.

“Прізвищ немає. Коли ми оголосимо конкурс, ми не просто будемо давати оголошення – ми будемо активно моніторити ринок, здійснювати пошук. Можливо, залучимо когось із компаній, що займаються рекрутингом/консалтингом”, – сказав П.Ковтонюк.

“Ми дуже зацікавлені в тому, щоб керівник НСЗУ почав працювати якомога швидше. В умовах гострого дефіциту кадрів – це непросте завдання”, – підкреслив заступник міністра.

Довідка Finance.ua:

  • 19 жовтня 2017 року ВР підтримала в другому читанні і в цілому законопроект про державні фінансові гарантії надання медичних послуг і лікарських засобів (№6327), який дає старт медичній реформі, зокрема, змінам в системі фінансування медичних послуг.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування