НКРЕКП запропонувала провести конкурс постачальників газу в кожній області


НКРЕКП запропонувала провести конкурс постачальників газу в кожній області

У кожній області України може бути проведено тендер, на якому населення зможе вибрати нового постачальника газу. Це змусить потенційних постачальників конкурувати між собою ціною газу і якістю послуг, що надаються.

Про це сказав голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк, під час круглого столу, на якому обговорювалася проблема створення ринку газу для потреб населення.

“Ми будемо звертатися до уряду і просити провести такий тендер”, – сказав Вовк. За його словами, на цьому тендері будуть між собою конкурувати діючі постачальники (облгаз-збут) та інші компанії, які хочуть зайти на цей ринок.

“Тендер повинен бути проведений в певному регіоні. На цьому конкурсі з облгаз-збутом будуть конкурувати, наприклад, обленерго або мобільні оператори. Для цього бізнесу важливо знати територію і рівень розрахунків споживачів… У сьогоднішніх умовах одним з можливих конкурентів для облгаз-збуту може бути обленерго, тому що ці компанії також мають абонентську базу, досвід співпраці з урядовими структурами і центри обслуговування клієнтів”, – пояснив Вовк.

Він зазначив, що в результаті проведення таких тендерів будуть обрані найбільш ефективні постачальники газу в кожному регіоні, і населення буде купувати “блакитне” паливо у нової компанії. Ця компанія буде працювати в регіоні певний час, до проведення наступного тендеру, сказав Вовк.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:НКРЕКП
В Контексті Finance.ua
Опитування