Стало відомо, коли презентують план Маршалла для України


Стало відомо, коли презентують план Маршалла для України

У Сеймі Литви 6 листопада відбудеться презентація «плану Маршалла для України», який передбачає нову програму фінансової допомоги для України — повідомила сьогодні прес-служба голови комітету у закордонних справах Верховної Ради України Ганни Гопко з посиланням на лист посла України в Литовській Республіці Володимира Яценковского.

Як уточнюється, план фіндопомоги Україні представлять для послів Канади, США, Японії та країн – членів Європейського Союзу в Литві.

Литва вже ініціювала політичні дискусії на рівні держав – членів Євросоюзу, а також планує продовжити переговори депутатів Сейму з депутатами Європарламенту та парламентів країн – членів ЄС, європейськими партіями, Єврокомісією та іншими євроінституціями, щоб опрацювати це питання і передбачити відповідну фінансову підтримку для України в рамках нового бюджету ЄС на 2020-2027 рр.

Раніше в Мінекономрозвитку повідомляли, що «План Маршалла для України» буде спрямований на інфраструктурні проекти, програма фінансової допомоги розрахована на 10 років і в середньостроковій перспективі (2018-2020 рр..), а також передбачає виділення Києву по $5 млрд на рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування