Розвиток Fintech в Україні сприятиме зниженню рівня тіньового сектора - експерт


Розвиток Fintech в Україні сприятиме зниженню рівня тіньового сектора - експерт

Головний драйвер для успішного майбутнього фінтех-компаній в Україні – поява інтересу до Fintech з боку уряду і регулятора ринку.

Про це на конференції Fintech Ukraine 2017, що відбулася в Києві, розповів глава управління стратегії та реформування банківської системи НБУ Михайло Видякін.

За запевненням Михайла Видякіна, регулятору стало цікаво, що таке фінтех і як він може сприяти розвитку фінансового ринку в Україні.

До кінця року планується вийти на концепцію регулювання ринку Fintech з метою створення умов для його подальшого розвитку.

Фінтех-компанії можуть стати гармонійним доповненням до тих послуг, які надаються комерційними банками, впевнений Видякін.

«Зараз головне питання в тому, яку допомогу і підтримку потрібно надати фінтех-компаніям, щоб вони могли успішно стартувати і розвиватися. Фінтех-компанії здатні запропонувати такі продукти і послуги, щоб залучити тих споживачів, які зараз не цікаві комерційним банкам», – зазначає він.

Також експерт упевнений, що розвиток Fintech в Україні сприятиме зростанню рівня безготівкових платежів і зниженню рівня тіньового сектора.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування