Переваги фінтех-компаній перед традиційними банками — думка експерта


Переваги фінтех-компаній перед традиційними банками — думка експерта

Головним трендом Fintech продовжує залишатися зростання мобільності доступу до фінансових послуг, підвищення привабливості фінтех-сектору для споживачів, вважає віце-президент американської компанії Advisors Джордан Вайнсток.

Про це він розповів на конференції Fintech Ukraine 2017 в Києві.

На думку Джордана Вайнстока, головні переваги фінтех-компаній в порівнянні з традиційними банками – більш висока мобільність, можливість швидше реагувати на нові потреби та побажання споживачів.

Витрати на надання послуг у фінтех-компаній значно нижчі, ніж у банків, що дає їм можливість знижувати вартість послуг і таким чином одержувати перевагу в конкурентній боротьбі.

«Однією з ніш, яку можуть зайняти фінтех-компанії, є надання послуг клієнтам, які на даний момент не цікаві комерційним банкам. Таких споживачів фінтех-компанії можуть залучити за рахунок більш низької вартості послуг і більш гнучкого формату їх надання», – вважає Вайнсток.

За його словами, у світі конкуренція за клієнта стає більш жорсткою, тому компаніям, що пропонують тільки один продукт або канал його просування, буде все складніше залишатися на плаву.

«Ми вступаємо в епоху повсюдної мобільності. Мобільні пристрої стануть основою безперервної авторизації як окремого сервісу для всіх типів фінансових операцій», – вважає Джордан Вайнсток.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua