Що відбувається, коли Bitcoin масово скуповують: ситуація з криптовалютами


Що відбувається, коли Bitcoin масово скуповують: ситуація з криптовалютами

Активізація на ринку Bitcoin сколихнула спільноту любителів криптовалют і навіть серйозно розширила його за рахунок зацікавлених. Тому і професійні експерти стали ретельніше аналізувати ці торги. Аналітик Альпарі Владислав Антонов розібрав останні події щодо трьох віртуальних монет.

В середу, 1 листопада, Bitcoin залишався торгуватися в плюсі. На біржі Bitfinex за нього давали $6590 (+2,09%). Його капіталізація становила майже $110 млрд, а частка монети досягла 59,5%. Загальна капіталізація криптовалют зросла до $184,9 млрд.

Попит на Bitcoin зріс ще у вівторок, 31 жовтня, після повідомлення про те, що CME Group планує в IV кварталі 2017 року запустити торги ф’ючерсами на Bitcoin.

Тому ця валюта популярна як ніколи. Її скуповують навіть ті, кому вона взагалі не потрібна, і ті, хто навіть не уявляють, що вона з себе представляє. Важливо її придбати, щоб бути в тренді.

Рівень $6500 не встояв. Зверху залишився останній опір $6700. Після нього найближчий рівень $7000. Технічна картина суперечлива, але позитивні новини створюють сприятливі умови для інвесторів. На годинному таймфреймі по МА каналу, ціна може до закриття дня швидко піднятися до $6830.

На біржі Bitfinex один Ethereum коштує $297,50. З 27 жовтня по ньому нічого не змінилося. Ціна залишається торгуватися в бічному тренді. Народ кинувся скуповувати Bitcoin, тому альткоїни тимчасово випали з фокусу їхньої уваги.

Технічна картина на денному графіку нейтральна. З червня 2017 року формується великий симетричний трикутник. Формуватися він ще буде довго. Ціна знаходиться в середині трикутної формації. Ціновий діапазон становить $149 ($236 – $385). Хто буде активнішим, той і буде на коні.

Щоб відновилося ралі, покупцям потрібно пройти рівень $315. Після його подолання зростання ціни прискориться до $340. Якщо продавці виявляться активнішими і сильнішими за покупців, то при закритті денної свічки нижче ніж $273 їм відкриється дорога до $240. За циклами мінімум повинен утворитися 15 листопада 2017.

На біржі Bitfinex за один Bitcoin Cash дають $481. BCH дорожчає до долара в очікуванні хардфорка, який запланований на 13 листопада. Його мета — загальне поліпшення продуктивності і зміна алгоритму перерахунку складності (Difficulty Adjustment Algorithm, DAA). Розробники повинні опублікувати нову версію програмного забезпечення від 1 листопада.

Курс BCH/USD підвищувався до $522. Тепер найближчими цілями виступлять рівні $544 $624. Перший рівень є рівнем Фібоначчі і становить 38,2% від падіння з $972 до $300, другий — $50%.

Олена Лисенко

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua