Бізнес-омбудсмен заявив про рекордну кількість скарг від українських підприємців


Бізнес-омбудсмен заявив про рекордну кількість скарг від українських підприємців

У третьому кварталі 2017 року Рада бізнес-омбудсмена отримала рекордну кількість скарг за всю історію роботи – 408.

Про це йдеться у прес-релізі Ради.

Також наголошується, що за звітний квартал закрито найбільше розслідувань – 214, а фінансовий ефект роботи Ради перевищив 10,4 млрд грн за 2,5 року діяльності.

91% від усіх отриманих Радою скарг склали: податкові і митні питання (65%), дії силовиків (12%), неправомірні дії державних регуляторів (8%) і органів місцевого самоврядування (6%). Число звернень щодо затримки з поверненням ПДВ, найбільш поширеної проблеми попередніх періодів, скоротилося більш ніж удвічі в порівнянні з попереднім кварталом.

У зв’язку з потоком скарг на блокування податкових накладних (40% від загальної кількості скарг) відбулися зміни у портреті скаржника. На 11 процентних пунктів (до 74%) зросла частка малого та середнього бізнесу, на 10 процентних пунктів (до 82%) – частка українських компаній. Найчастіше скаржилися представники оптової та роздрібної торгівлі, промисловці і аграрії. При цьому з початку року спостерігається поступове зростання звернень від великого і іноземного бізнесу. Найбільш активними регіонами стали Київ (157 скарг), Дніпропетровська (40), Харківська (35), Київська (32) і Одеська (23) області.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua