Суд Києва повернув державі спортивну базу вартістю понад 300 млн гривень


Суд Києва повернув державі спортивну базу вартістю понад 300 млн гривень

Суд міста Києва повернув державі навчально-спортивну базу “Спартак” вартістю понад 300 млн гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва. “За позовом прокуратури Києва рішенням господарського суду Києва право власності на навчально-спортивну базу “Спартак” по вулиці Кирилівський, 105 вартістю понад 300 млн гривень визнано за державою”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, база, до складу якої входять спортивний комплекс з трибунами і адмінкорпусом, басейн, готель та інші споруди загальною площею майже 7 тис. кв. м, перебував у віданні організації профспілок СРСР, після розпаду якого був закріплений за Федерацією професійних спілок України. Надалі на підставі рішення районного суду Києва спірне майно перейшло у власність Федерації професійних профспілок України.

Разом з тим встановлено, що відчуження зазначеного майна з держвласності відбулося без згоди Фонду держмайна України, а надалі перебуває у володінні Федерації професійних спілок України незаконно.

Так, прокуратура міста Києва пред’явила позов до суду про визнання права власності держави на вказаний спортивний комплекс і витребування його з незаконного володіння. Зазначається, що останнім рішенням господарського суду Києва від 25 жовтня 2017 року позовні вимоги прокурора визнані законними і задоволені в повному обсязі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua