Європа побила рекорд у виробництві вітрової електроенергії


Європа побила рекорд у виробництві вітрової електроенергії

У минулі вихідні європейські країни отримали чверть електроенергії від вітрових установок. Виробленої електроенергії вистачило б на забезпечення 197 млн ​​домогосподарств. Поставити новий рекорд регіону вдалося багато в чому за рахунок потужних ураганів.

Минулої суботи 24,6% всієї електроенергії, що споживається в Європі, надійшло від вітрових установок, встановлених в 28 країнах ЄС, повідомляє Electrek з посиланням на публікацію консалтингової компанії Ecofys. Незважаючи на значну популярність морських вітрогенераторів, вони виробили лише 11,3% енергії. Більша частина електроенергії – 88,7% – надійшла від наземних ВЕС. Всього за даними на кінець 2016 року в Європі було встановлено наземні вітрогенератори загальною потужністю 141,1 ГВт і морські турбіни потужністю 12,6 ГВт.

Виробленої електрики вистачило б, щоб забезпечити 197 домогосподарств у Європі, або на 68% заповнити енергію, необхідну промисловим підприємствам.

Рекордного показника вдалося досягти за рахунок звичайного для вихідних зниженого попиту на електрику – багато промислових підприємств припиняють роботу і споживанння енергії знижується. Деякі експерти також вважають, що на зростання частки вітрової енергії вплинули урагани, які пронеслися по континенту і забрали життя щонайменше 6 осіб.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua