За півроку на дорогах Закарпаття румуни «натендерили» 205 мільйонів


За півроку на дорогах Закарпаття румуни «натендерили» 205 мільйонів

Журналісти видання «Наші гроші» вирішили поцікавитись, скільки «натендерила» за півроку роботи румунська фірма, яка лагодить закарпатські дороги.

КП «Будкомплектторг» Закарпатської ОДА 1 вересня за результатами тендеру замовило компанії «S.C. Trameco S.A.» (Румунія) поточний середній ремонт автодороги місцевого значення О-07-09-04 Рахів – Богдан – Луги за 51,99 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До листопада дорогу відремонтують на ділянці км 1+500 – км 21+600 довжиною 20 км у середньому по 2,59 млн грн.

За підсумковою відомістю ресурсів, найбільша сума у 29,45 млн грн. піде на асфальтобетон щільний дрібнозернистий марки 2 по 1 650 грн./т (тут і далі тендерні ціни вказано без ПДВ і доставки). У вересні на тендері Чернігівської міськради подібна суміш типу В коштувала співставно – 1 600 грн./т.

Сталеві кріпильні елементи зі швелерів і кутиків на 2,67 млн грн. замовили по 58 тис грн./т. Ймовірно, мова йде про дорожнє огородження. Так, Київська САД нещодавно замовляла елементи фасонні добірні з оцинкованої сталі по 38 750 грн./т.

Щебінь М1000 5-10 мм на 1,05 млн грн. купили по 230 грн./куб. м, що відповідає ринку.

Гарантійний строк на будівлі та споруди експлуатаційної та автотранспортної служб становить 12 років, на земляне полотно – 10 років, на основу дорожнього одягу, цементобетонне покриття і мости – 8 років, на водопропускні труби і регуляційні споруди – 6 років, на дорожнє огородження і розмітку полімерною стрічкою – 5 років, на асфальтобетонне покриття і розмітку пластиком – 3 роки, на знаки і напрямні стовпчики – 2 роки, на інші послуги – рік, на розмітку фарбою – півроку.

На заробітну плату піде 860 тис грн., тобто півтора відсотка загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще піввідсотка – 249 тис грн.

Ціна угоди на відсоток нижча від очікуваної вартості закупівлі в 52,51 млн грн.

Єдиним конкурентом було ДочП «Закарпатський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», з яким переможець уклав договір про постачання вищезгаданої асфальтобетонної суміші. При цьому обидва учасники не знижували ціну під час аукціону.

Румунська «S.C. Trameco S.A.» зі складу «Selina Grup» заснована у 1979 році. Усього з квітня 2017 року вона виграла тендерів на 204,77 млн грн., виключно на Закарпатті: у нинішнього замовника, Тячівської РДА і КП «ЗОКП «Міжнародний аеропорт Ужгород».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua