Укрсоцбанк випустив звіт з нефінансової діяльності за 2016 рік


Укрсоцбанк випустив звіт з нефінансової діяльності за 2016 рік

Укрсоцбанк опублікував сьомий звіт з нефінансової діяльності. Документ випускається у рамках участі банку в міжнародній ініціативі Глобальний договір ООН (ГД ООН).

Щороку через нефінансову звітність установа інформує громадськість про виконання взятих на себе зобов’язань та звітує перед ГД ООН щодо імплементації 10 принципів договору. У поточному нефінансовому звіті читачі знайдуть детальну інформацію про проекти банку у сфері трудових відносин, волонтерські та благодійні ініціативи, заходи з розумного споживання природних ресурсів тощо.

“2016 рік став роком змін для нашого банку і, в той же час, черговим роком добрих справ та піклування про незахищені верстви населення. Ми незмінно розвивали корпоративну культуру та заохочували корпоративне волонтерство, які відтепер поширюються і на об’єднану команду Укрсоцбанку та Альфа-Банку Україна. Вірю, що з Альфа-Банком Україна ми разом створюємо найкраще місце роботи, потужну установу з міцною корпоративною культурою, цінностями та соціально відповідальним бізнесом”,розповідає голова правління Укрсоцбанку Тамара Савощенко.

Нагадуємо, що Укрсоцбанк – одна з перших українських компаній, яка долучилася до ініціативи Глобального договору в листопаді 2006 року. На сьогодні банк опублікував сім звітів з нефінансової діяльності. Всі звіти банку доступні на офіційному сайті Глобального договору ООН та на офіційному сайті фінустанови.

Читати нефінансовий звіт Укрсоцбанку за 2016 рік

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укрсоцбанк
В Контексті Finance.ua
Опитування