ОПЗ запустив термінал із перевалки аміаку


ОПЗ запустив термінал із перевалки аміаку

Одеський припортовий завод (ОПЗ) розпочав виробництво карбаміду й запустив термінал з перевалки аміаку.

Про це у вівторок написав у Facebook виконувач обов’язків голови Фонду держмайна України Віталій Трубаров.

“Одеський припортовий завод розпочав виробництво карбаміду та запустив термінал з перевалки аміаку. 6 місяців завод був на регламентному ремонті, в кінці жовтня ОПЗ запустився в роботу”, – йдеться у повідомленні.

За словами Трубарова, в листопаді буде завершена та оприлюднена оцінка ОПЗ. “Потім разом з Кабінетом міністрів сформуємо умови приватизації та стартову ціну для торгів. Після цього перейдемо до прийому заявок від інвесторів і орієнтовно весною 2018 року здійснимо продаж”, – зазначив він.

Як повідомлялося, Фонд держмайна України здійснює підготовчі роботи, щоб навесні наступного року провести приватизацію припортового заводу.

Одеський припортовий завод зупинив роботу наприкінці грудня 2016 року після припинення поставок газу НАК “Нафтогаз України” на визначених Кабінетом міністрів пільгових умовах.

Восени 2016 року Фонд державного майна після закінчення терміну подачі не отримав жодної заявки на участь у конкурсі з продажу 99,567% ПАТ “Одеський припортовий завод”.

Після невдалих спроб приватизувати ОПЗ в уряді повідомили, що виробничі потужності ПАТ “Одеський припортовий завод” будуть зупинені, а саме підприємство вживе заходів для передачі цілісного майнового комплексу в оренду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua