Розробники представили технологію, яка впізнає користувача за вібрацією пальців


Розробники представили технологію, яка впізнає користувача за вібрацією пальців

Інженери з Рутгерського університету створили інтелектуальну систему аутентифікації, яка заснована на вібрації пальців користувача. Технологія, про яку пише Science Daily, носить назву VibWrite. Ця недорога система безпеки може бути використана для отримання доступу до квартир, автомобілів і побутових приладів.

За словами авторів роботи, структура кістки кожної людини унікальна, тому пальці різних людей надають різний тиск на поверхні. Ґрунтуючись на цьому факті, вони створили датчики, які виявляють тонкі фізіологічні та поведінкові відмінності і служать для аутентифікації користувача. Система VibWrite, що включає вібраційний двигун і приймач, здатна впізнавати людину, коли вона торкається будь-якої твердої поверхні.

VibWrite об’єднує використання паролів, поведінкових і фізіологічних характеристик і ґрунтується на вібраційних сигналах. Користувач зможе вибрати, як саме буде отримувати доступ до системи: за допомогою пін-коду, жестів або шаблону розблокування. Процес аутентифікації можна буде виконати на сенсорному екрані або будь-якій твердій поверхні за його межами.

VibWrite стійкий до атак, наприклад, спроб помістити на поверхню приховане джерело вібрацій або використовувати мікрофон для запису сигналів. Також зловмиснику не вдасться отримати доступ до системи, навіть якщо він дізнається пароль, кілька разів поспостерігавши за діями користувача. У проведених випробуваннях система впізнавала користувачів більш ніж в 95% випадків, а помилялася менш ніж в 3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua