Резервний банк Австралії: регулювання блокчейну не принесе ефекту


Резервний банк Австралії: регулювання блокчейну не принесе ефекту

Криптовалюти не становлять якихось питань, які потребують термінового вирішення з точки зору політики Резервного банку Австралії щодо платежів. Про це представники центробанку цієї країни заявили на засіданні Комітету з податків і доходів Палати представників, повідомляє CoinDesk.

Під час дискусії, в якій обговорювалися в тому числі погляди регулятора на криптовалюти і технологію блокчейн, Тоні Річардс і Девід Емері з департаменту платіжної політики Резервного банку Австралії зазначили, що центробанк швидше за все не буде підтримувати ухвалення якихось правил, які визначатимуть роботу протоколів, що лежать в основі блокчейн-мереж.

«Розподілена і транскордонна природа цифрових валют на зразок біткойна означає, що регулювання основних протоколів цих систем, швидше за все, не принесе ефекту», – сказали Річардс і Емері.

У зв’язку з цим представники центробанку Австралії не бачать в найближчій перспективі необхідності в регулюванні криптовалют.

«З точки зору платіжної політики банку цифрові валюти не становлять якихось питань, які б потребували втручання регулятора», – додали Річардс і Емері.

Також вони додали, що технологія блокчейн може принести найбільші дивіденди тим індустріям, де традиційно присутня велика кількість посередників і де існуючі процеси виявляються неефективними.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua