Україна увійшла до трійки найнещасніших країн світу (дослідження)


Україна увійшла до трійки найнещасніших країн світу (дослідження)

Україна увійшла до трійки найнещасніших країн світу разом з Гаїті і Південним Суданом. Про це йдеться на сайті американського центру вивчення громадської думки Інституту Геллапа.

У дослідженні наголошується, що Україна – єдина європейська країна, яка потрапила в антирейтинг щастя.

Згідно з даними Інституту Геллапа, 41% населення України перебуває у важкій ситуації і можуть вважатися нещасними. В цьому відношенні нашу країну випередили тільки Південний Судан (47%) і Гаїті (43%).

В той час як 41% українців відчувають страждання, успішними можна назвати лише 9% населення, в проміжному положенні – 50%.

“Успішними” за класифікацією інституту Геллапа вважаються люди, які оцінюють своє життя на даний момент і протягом найближчих п’яти років у 7 (і вище) або 8 (і вище) балів за шкалою від 0 до 10, де 0 — найгірше можливе життя, а 10 — найкраще можливе життя.

Люди вважаються “нещасними”, якщо оцінюють своє життя зараз і в майбутньому в 4 бали або нижче.

Дослідники вважають, що конфлікт на сході України зашкодив і без того слабкому економічному зростанню в країні.

“Оцінка життя в цих країнах покращиться тільки після припинення конфліктів, збільшення економічного зростання та ефективного управління, орієнтованого на покращення життя кожного громадянина, – йдеться в дослідженні.

А в трійку найщасливіших країн, за даними Інституту Геллапа, увійшли Норвегія, Данія та Ісландія.

Раніше Організація Sustainable Development Network Solutions за замовленням ООН склала світовий рейтинг щастя, в якому Україна опинилася на 132 з 155 позицій. Судячи з цього рейтингу, українці більш нещасливі, ніж іракці, у яких значну частину територій захопили бойовики “Ісламської держави”, жителі Ліберії, Судану, Ефіопії, Пакистану і величезної кількості інших відсталих африканських, близькосхідних і азіатських країн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua