Сергій Панов став кращим начальником юридичного департаменту


Сергій Панов став кращим начальником юридичного департаменту

Кращим начальником юридичного департаменту в Україні став Сергій Панов — заступник Голови Правління — начальник Юридичного Департаменту UKRSIBBANK BNP Paribas Group, такий результат Best Legal Departments 2017 — V щорічного форуму юрисконсультів.

Зазначимо, що UKRSIBBANK LEGAL було номіновано у цілій низці категорій, а це означає, що високий рівень юристів банку визнають у професійному середовищі.

У своїй щоденній праці Юридичний департамент банку — один з найактивніших лідерів у законотворчій та нормотворчій діяльності країни. Наші фахівці беруть активну участь у профільних робочих групах і комітетах Верховної Ради України (ВРУ), Незалежної асоціації банків України (НАБУ), Європейської бізнес-асоціації (ЄВА) та Американської торгово-промислової палати (АСС).

“Юриспруденція — це особлива професія. Вона потребує постійного розвитку, невтомної допитливості, зацікавленості та залученості у всі процеси діяльності компанії та звісно оперативного мислення — здатності швидко й критично оцінювати ситуацію. А це означає щодня нові виклики й завдання, та високий рівень відповідальності”, — підкреслив Сергій Панов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua