Wal-Mart найме роботів для сканування товарів (відео)


Wal-Mart найме роботів для сканування товарів (відео)

Найбільша торговельна мережа світу Wal-Mart прийме на роботу партію роботів. Автономні пристрої будуть сканувати товари на полицях магазинів, перевіряти їх наявність і виявляти помилки на етикетках. У компанії стверджують, що роботизовані співробітники працюють на 50% ефективніше від людей і проводять сканування в три рази швидше.

Роботи для сканування товарів вже проходять випробування в декількох магазинах американської торговельної мережі в Арканзасі, Пенсільванії і Каліфорнії. Згодом роботизовані пристрої з’являться в 50 торгових точках по всій Америці.

Автоматизовані співробітники будуть перевіряти наявність товарів на полицях, звіряти етикетки з продуктами, а також виявляти відсутні товари. Для виконання цих завдань Wal-Mart найняла роботів від Bossa Nova Robotics. Пересувні пристрої висотою 61 см обладнані камерами для сканування штрих-кодів і розпізнавання предметів на полицях. Якщо робот знайде помилку або виявить, що товари закінчуються, він сповістить про це співробітників магазину.

Робот пересувається самостійно і орієнтується в просторі за допомогою 3D-камер. Якщо на його шляху опиниться перешкода, то пристрій зв’яжеться з техніками.

За ефективністю роботизовані сканери перевершують живих співробітників на 50%. Вони також роблять менше помилок і працюють в три рази швидше, ніж людина. До того ж співробітники можуть проводити облік тільки два рази на тиждень, а роботи здатні працювати цілодобово. В інтерв’ю Reuters технічний директор Wal-Mart U.S. Джеремі Кінг зазначив, що автоматизовані пристрої ніяк не вплинуть на кількість співробітників у штаті компанії і будуть працювати спільно з людьми, а не замість них.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua