0 800 307 555
0 800 307 555

В Англії 300-річний особняк переробили на енергонезалежний розумний будинок


В Англії 300-річний особняк переробили на енергонезалежний розумний будинок

Архітектор Кріс Сеймор-Сміт перетворив старовинний особняк на суперсучасний екологічно чистий будинок, який дві третини року сам забезпечує себе електроенергією, повідомляє New Atlas.

Hill Barn — це трьохсотрічна кам’яниця на вершині пагорба в центрі села Котсуолдс (Англія). Дуже довго нікому не давали дозвіл на перепланування і модернізацію цієї споруди, відмовили навіть ударнику групи Duran Duran. Зрештою, архітектору Крісу Сеймор-Сміту вдалося потрапити в державну програму, яка в порядку винятку видає дозволи на перебудову чотирьох історичних будівель на рік. І головна умова — щоб всі зміни зробили нерухомість по-справжньому унікальною.

Тому будинок був реконструйований відповідно до сучасних екологічних стандартів. На південній стіні будинку розташовані сонячні панелі, тому з березня по жовтень будинок сам себе забезпечує електрикою і гарячою водою. Взимку, коли сонця мало, господарі користуються дров’яним водонагрівачем. Він є частиною термальної системи, тому досить протопити один раз, щоб тепла вистачило на два-три дні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua