Маск купив ще одну бурову машину і риє тунель до Вашингтона


Маск купив ще одну бурову машину і риє тунель до Вашингтона

The Boring Company, яку Маск скромно називає «невеличким проектом», купила другу бурильну машину за кілька мільйонів доларів, повідомляє Electrek. Цей величезний механізм має довжину 120 м, діаметр — 8 м і масу — 1200 тонн. Занадто велика іграшка для маленького проекту», який вже має величезні плани. Компанію також помітили за стартом будівництва тунелю між Вашингтоном і Балтимором.

Плани Маска, як і завжди, глобальні. Він не просто купив ці машини, щоб почати бурити, підприємець зібрався модифікувати їх. За паспортом, вони здатні прокладати до 100 м тунелів на тиждень, Маск же хоче збільшити продуктивність в 3 з гаком рази. За його задумом, це виведе будівництво тунелів на рівень окупності і зробить проект таким, що реалізується у великих масштабах.

Нагадаємо, майже рік тому Ілон Маск заявив в Twitter, що ненавидить пробки і збирається рити тунелі, щоб їх об’їжджати. Всі сприйняли це як жарт, але він не жартував. Підприємець додав «риття тунелів» у список своєї діяльності, де вони встали поруч зі SpaceX, Tesla і OpenAI, і взявся за роботу. Через невеликий проміжок часу нова компанія придбала першу бурильну машину, ім’я якої вибирали всім інтернетом. У результаті машину назвали Годо і вона вже почала рити свої перші тунелі.

Також за цей рік компанія представила повну концепцію своїх тунелів. Це буде свого роду метро для автомобілів. У певних точках на поверхні міст автомобілі зможуть заїжджати на спеціальні платформи, які опустять їх під землю і домчать до точки крізь всі пробки. Частина цих платформ буде обладнана під перевезення людей — підземні автобуси Маска.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua