У відділеннях міграційної служби тепер можна розраховуватись карткою


У відділеннях міграційної служби тепер можна розраховуватись карткою

Ощадбанк розпочав співпрацю з Державною міграційною службою України, встановивши POS-термінали для здійснення оплати послуг платіжними картками в підрозділах ДМС та паспортних сервісах у 19 містах країни.
Про це йдеться в прес-релізі компанії.

“Сплатити за оформлення біометричного закордонного паспорта, ID-картки громадянина України та інших документів можливо міжнародними платіжними картками будь-якого банку, в тому числі безконтактними”, – зазначається в повідомленні.

Крім цього, банк реалізував можливість онлайн-оплати адміністративних послуг на сайті міграційної служби. Наразі оплатити послуги онлайн можуть мешканці Києва, та вже з листопада сервіс буде доступний для інших міст, підрозділи міграційної служби в яких підключено до електронної черги.

“Запровадження електронних сервісів не лише прискорює та спрощує процес отримання громадянами адміністративних послуг, а й сприяє зниженню корупційних ризиків та знижує навантаження на працівників міграційної служби, – зазначив Голова міграційної служби України Максим Соколюк.

“Минулого року ми запровадили електронну чергу та ряд інших сервісів, сьогодні починаємо впроваджувати онлайн-оплату, оскільки очевидно, що майбутнє – за цифровими технологіями”, – додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування