Блокчейн може трансформувати сферу туризму


Блокчейн може трансформувати сферу туризму

Компанія Amadeus назвала низку інновацій, які повністю реформують індустрію подорожей в найближчому майбутньому, пише Information Age.

Точно так же, як поява інтернету дозволила людям легко і миттєво обмінюватися інформацією, блокчейн може змінити сам принцип «обміну цінностями» між громадянами, організаціями та урядом. Таку заяву напередодні свого 30-річчя зробила компанія Amadeus.

На сьогоднішній день цінністю є валюта як така. А блокчейн може налагодити обмін послуг з відстеження багажу на додаткові милі або бали програми лояльності. І це лише крапля в морі можливостей, які потенційно будуть доступні з технологією блокчейну.

Уже зараз стартапи Civic і Loyyal розробляють, як мінімум, чотири способи реформувати індустрію подорожей. Це спрощена і більш безпечна процедура ідентифікації пасажирів, покращене відстеження багажу, більш «дружні» програми лояльності і максимально спрощені платежі між турагентствами і авіакомпаніями.

Наприклад, проходити контроль в аеропорту можна буде за допомогою спеціального додатку. Достатньо прикласти палець до екрана, і він відправить всі паспортні дані безпосередньо службі безпеки. А ще можна буде мати єдину карту лояльності для всіх улюблених готелів, компаній з оренди автомобілів і авіаперевізників.

Крім блокчейну, Amadeus назвав ще кілька чинників, які серйозно вплинуть на туристичний бізнес: розширений контент, поліпшена конверсія, платформи обміну повідомленнями, операції і продуктивність тощо. Щоб допомогти компаніям-початківцям зорієнтуватися в нових реаліях, Amadeus запускає Партнерську Програму. Вони будуть розвивати і підтримувати новачків, щоб допомогти їм швидше вийти на ринок.

Блокчейн може змінити не тільки сферу туризму, але навіть відносини людини з власним генетичним кодом. За допомогою технології блокчейну кожен зможе зашифрувати свій геном, надати фармацевтичним компаніям його окремі ділянки для вивчення і отримати за це гроші.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування