Ощадбанк видав "теплих" кредитів на суму 3,2 млрд. грн.


Ощадбанк видав "теплих" кредитів на суму 3,2 млрд. грн.

Ощадбанк представив підсумки програми “теплих” кредитів на щорічному муніципальному форумі “Енергоефективна столиця”

18 жовтня в Києві відбувся форум з енергозбереження «Енергоефективна столиця», партнером якого виступив Ощадбанк – лідер енергоефективного кредитування. Учасники форуму розповіли про свій позитивний досвід у сфері енергоефективності будівель, зокрема житлових.

Начальник Головного управління Ощадбанку по Києву та Київській області Сергій Крючков поділився безпрецедентним досвідом у кредитуванні за урядовою програмою “Ощадний дім”.

Загалом з 2014 року Ощадбанк видав 184 тис. «теплих» кредитів на суму 3,2 млрд. грн. Позичальникам відшкодовано з держбюджету 1,1 млрд. грн. У Києві та області за цей період видано понад 14 тис. енергоефективних кредитів на загальну суму 292 млн. грн., відшкодовано 86 млн. грн.

478 ОСББ з 2015 року провели тепломодернізацію будинків завдяки отриманим в Ощадбанку коштам. Їх профінансовано на суму понад 47 млн. грн., клієнтами вже отримано від держави відшкодування на суму 14,3 млн. грн., в процесі отримання ще близько 5 млн. грн. У Києві та області профінансовано 18 ОСББ на загальну суму 3,48 млн. грн. Вони отримали 960 тис. грн. відшкодування з державного бюджету та 650 тис. грн. – з місцевого бюджету.

«З кожним роком в Україні з’являється дедалі більше енергоефективних квартир і будинків, які модернізовано за підтримки держави та Ощадбанку. Доступні умови, найширша партнерська мережа, можливість обирати товар за мінімальною ціною та державна підтримка роблять програму «Ощадний дім» дієвою та унікальною за популярністю і масштабами», – зазначив Сергій Крючков.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Ощадбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua