Співробітники Львівської митниці вилучили 1100 незаконно ввезених мобільних телефонів


Співробітники Львівської митниці вилучили 1100 незаконно ввезених мобільних телефонів

Співробітники Львівської митниці Державної фіскальної служби (ДФС) вилучили 1100 незаконно ввезених мобільних телефонів у пункті пропуску “Краковець” (Львівська область).

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДФС.

Днями в пункті пропуску “Краковець” співробітники Львівської митниці ДФС спільно з митними органами Німеччини і Литви розкрили факт незаконного ввезення понад 1100 мобільних телефонів вартістю 21,5 млн гривень, а також аксесуарів до них.

Зазначається, що обсяг ухилення від сплати митних платежів становить близько 7 млн ​​гривень.

Представники ДФС повідомили, що вантаж направлявся з Литви в Дніпро.

Мобільні телефони були приховані від митного контролю в мішках з хлоридом натрію.

ДФС заявляє, що зараз здійснюються заходи щодо документування порушення митного законодавства і вивчаються матеріали для визначення ознак злочину за статтею 212 Кримінального кодексу.

“Міжнародне співробітництво сьогодні є одним з потужних і ефективних механізмів розкриття каналів схем незаконного постачання товарів в Україну. Обмін інформацією з митними органами іноземних держав дозволяє сьогодні не тільки встановити справжню вартість товарів, а й розкрити схеми і канали незаконного постачання товарів і встановити коло причетних осіб”, – зазначив виконуючий обов’язки директора департаменту організації протидії митним правопорушенням ДФС Василь Поїзд.

За даними директора департаменту, співпраця ДФС з протидії митним правопорушенням здійснюється з більш ніж 65 митними адміністраціями держав – членів Всесвітньої митної організації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування