Китай випустить 1 млн електромобілів 2018 року


Китай випустить 1 млн електромобілів 2018 року

Виробництво електромобілів в Китаї може досягти одного мільйона одиниць в наступному році і трьох мільйонів одиниць до 2020 року, сказав Сюй Хейї, голова ради директорів BAIC Group, що, ймовірно, перевищить завдання, яке перед автовиробником ставив уряд, пише Reuters.

Китай хоче виробляти 3 млн електромобілів на рік до 2020 року та 7 млн одиниць п’ять років потому, що становить п’яту частину загального обсягу виробництва автомобілів до 2025 року.

Згідно з даними Китайської асоціації автовиробників, за перші три квартали цього року в країні було вироблено 424 000 нових транспортних засобів, у тому числі гібридів, що на 40,2% більше, ніж за той же період 2016 року. «Замість того, щоб скасовувати автомобілі з бензиновими двигунами, важливіше враховувати ступінь популяризації нових енергетичних транспортних засобів і їх частки на ринку», — сказав Сюй.

Минулого місяця офіційний представник міністерства промисловості заявив, що Китай вже розглядає питання про заборону на виробництво і продаж автомобілів, що використовують традиційні види палива. Ван Чуанфу, голова провідного виробника електромобілів BYD, сказав у вересні, що всі транспортні засоби Китаю можуть бути «електрифіковані» вже у 2030 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua