Samsung хоче підключити всю побутову техніку до інтернету речей


Samsung хоче підключити всю побутову техніку до інтернету речей

Про це заявив на конференції D.Live Wall Street Journal Девід Еун, президент Samsung NEXT, інвестиційного підрозділу компанії. За його словами, які цитує Engadget, в майбутньому кожен будинок буде покритий мережею підключених розумних пристроїв.

Еун також зазначив, що компанія вже інвестує кошти в прискорення цих змін. Так, в 2014 році Samsung купила платформу для домашньої автоматизації SmartThings, яка стала основою для всіх підключених пристроїв Samsung, наприклад, маршрутизатора Connect Home і інтелектуальної мітки.

Незважаючи на зусилля компанії, швидкість росту IoT все ще далека від бажаної. Технологія заплутує багатьох користувачів кількістю додатків і необхідністю кропіткого налаштування. Нещодавно з’явилася й інша проблема – вразливість у безпеці, в тому числі використання підключених пристроїв для організації бот-мереж. Однак, Еун залишається оптимістичним. Наприклад, він вважає, що будинки, підключені до IoT, доможуть уберегтися від крадіжки, попереджаючи господаря про будь-яке проникнення.

У той час як Amazon і Google покладаються на інтеграцію своїх розумних помічників Alexa і Google Assistant в уже існуючі прилади, у Samsung є перевага над конкурентами, адже він сам створює побутову техніку. Компанія вкладає значні кошти не тільки в «залізо», а й в ПЗ і послуги. Девід Еун вже кілька років акцентує на цьому особливу увагу.

Частина плану Samsung NEXT – діяти як стартап, залишаючись частиною великої компанії, і робота підрозділу в останні роки полягала в тому, щоб визначати інноваційні напрямки і розвивати їх через інвестиції та венчурний капітал. Так, компанія вклала кошти в пристрої віртуальної реальності за два-три роки до виходу першої гарнітури. За словами Еуна, інвестиції в інновації можуть бути дуже вдалими зі стратегічної точки зору.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua