ФК "Леогеймінг Пей" та благодійна організація "Центр соціальних проектів майбутнього" уклали договір про прийом платежів


ФК "Леогеймінг Пей" та благодійна організація "Центр соціальних проектів майбутнього" уклали договір про прийом платежів

Прес-служба фінансової компанії «Леогеймінг Пей» повідомляє про підписання договору про прийом платежів з міжнародним благодійним фондом «Центр соціальних проектів майбутнього».

Угода між двома компаніями підписана як в рамках розвитку портфеля сервісів ФК «Леогеймінг Пей», так і з метою підтримки благодійної ініціативи шляхом надання можливості сплати внесків через партнерську та власну термінальні мережі.

«Робота з надійними благодійними фондами – це не тільки про бізнес. Так, ми очікуємо від проекту певних показників з точки зору кількості транзакцій і середнього чека. Однак, не менш важливою метою є підтримка важливих для суспільства проектів, які вже врятували чимало життів українців. Соціальна відповідальність компанії в цьому випадку важлива як ніколи », – заявили в прес-службі ФК« Леогеймінг Пей ».

Міжнародний Благодійний Фонд «Центр соціальних проектів майбутнього» є незалежною некомерційною організацією, заснованою в 2011 році в Києві. Основна мета роботи фонду – створення і реалізація соціальних проектів. На даний момент фонд керує 9-ма проектами і веде діяльність, спрямовану на залучення фінансування та реалізацію цільових соціальних програм на території України.

Фінансова компанія «Леогеймінг Пей» працює на ринку фінансових послуг з грудня 2015 року, коли Нацбанк України видав фінансовій установі ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків. З того часу фінкомпанія нарощує свою присутність в сфері надання послуг з прийому платежів в Україні, в тому числі, за рахунок розвитку партнерської та власної термінальних мереж та партнерства з популярними і затребуваними постачальниками послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:LeoGaming
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування