Водневі тягачі Toyota почнуть роботу в порту Лос-Анджелеса


Водневі тягачі Toyota почнуть роботу в порту Лос-Анджелеса

Toyota почала досліджувати можливості водневого транспорту. Важкі тягачі з нульовою емісією, що працюють на водневих паливних елементах, будуть з цього місяця розвозити вантажі в портах Лос-Анджелеса.

Project Portal, проект компанії Toyota, який був запущений в цьому році, переходить до наступної фази – пілотних випробувань. Вантажівки будуть використовувати ті ж паливні елементи, які живлять водневий Mirai. Вони укомплектовані однією батареєю на 12 кВт*год, здатні видавати 670 к. с., максимальний крутний момент дорівнює 1800 Нм. Дальність пробігу без підзарядки – 320 км, вантажопідйомність – 36 тонн.

Компанія стверджує, що тягачі готові до дорожніх випробувань в реальних умовах. Це означає, що вони будуть возити вантажі з терміналів в Лос-Анджелесі і Лонг-Біч до найближчих складів, маршрут до яких спеціально розрахований так, щоб протестувати їх паливну систему. Для початку машини повинні будуть покривати в день по 320 км, а потім – і більше.

Водневий транспорт, при всій своїй привабливості, не зміг прижитися в Німеччині. На 2017 рік в країні налічується всього 260 водневих легкових автомобілів і 16 автобусів. Компанії Toyota довелося навіть відкликати всі свої автомобілі Mirai.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua