ШІ допомагатиме ставити діагнози у всіх лікарнях Китаю


ШІ допомагатиме ставити діагнози у всіх лікарнях Китаю

Медичні ШІ-платформи можуть ставити навіть найскладніші діагнози з точністю 85% і призначати схеми лікування онкологічних захворювань, які на 96% збігаються з думкою кращих лікарів Китаю, повідомляє China Daily.

У найближчі роки темпи впровадження ШІ в сектор охорони здоров’я в Китаї зростуть на 40%. Загальна вартість медичних програм, які використовують ШІ для діагностики захворювань, в цьому році досягла $1,9 млрд. Згідно зі звітом компанії 51CTO, через кілька років ця цифра збільшиться до $3 млрд.

Більше 78% медичних організацій Китаю або вже використовують, або планують використовувати ШІ. При цьому, 76% виробників програмного забезпечення впевнені, що в майбутньому ШІ буде використовуватися при лікуванні пацієнтів в набагато більшому обсязі, ніж зараз.

Особливо часто штучний інтелект будуть застосовувати для аналізу інформації, отриманої з МРТ або рентгенів. Також його почнуть встановлювати в медичні гаджети, на кшталт неінвазивних глюкометрів. І, звичайно, ШІ зможе взяти на себе всю бюрократичну складову роботи лікарів.

У Китаї впровадження ШІ в систему охорони здоров’я особливо необхідно через величезну кількість пацієнтів і нерівномірно розподілених лікувальних установ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua