LG запускає платформу для розробників пристроїв розумного дому


LG запускає платформу для розробників пристроїв розумного дому

LG Electronic відкрила розробникам доступ до API своєї платформи SmartThinQ. Нові продукти можна буде інтегрувати не тільки з однойменним додатком, а й з голосовими помічниками на базі Smart Hub і пристроями Smart Sensor.

Новий інтернет-майданчик, запущений LG, дасть розробникам доступ до платформи пристроїв розумного дому SmartThinQ. Компанія створила сервіс для об’єднання різних сервісів інтернету речей. Розроблені на SmartThinQ продукти і додатки можна буде інтегрувати з платформою голосових ШІ-інтерфейсів Smart Hub. Також нові системи можна буде пов’язати з пристроями з лінійки Smart Sensor, в яку входять розумні датчики для побутової техніки.

Як пояснює ZDnet, стати партнерами LG зможуть не всі – щоб отримати доступ до API, потрібно подати заявку на сайті і пройти відбір. Після підтвердження розробники зможуть випускати свої продукти з використанням бренду SmartThinQ. За допомогою нових форм співпраці LG сподівається розширити свою екосистему пристроїв розумного дому, в першу чергу приладів з голосовим управлінням.

LG вже заявляла про плани обладнати більшу частину побутової техніки, що випускається, штучним інтелектом і голосовим управлінням. Так, в січні компанія випустила смарт-холодильник з голосової помічниці Alexa, а в серпні під брендом Whisen представила кондиціонер, який розуміє голосові команди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua