Amazon запатентувала дрон, що заряджає електромобіль під час руху


Amazon запатентувала дрон, що заряджає електромобіль під час руху

Amazon запатентувала дрон, який може зарядити електрокар під час руху. Це вирішить одразу дві проблеми, які стоять на шляху поширення електромобілів: дальність їзди і відсутність інфраструктури, пише GreenTechMedia.

У патенті описується процес, в якому безпілотні дрони Amazon відстежують рівень заряду в електромобілі через спеціальні сервери, потім підлітають, стикуються на даху автомобіля з його «електробаком» і починають заряджати електрокар. Причому для цього не потрібно зупинятися — заряджання може відбуватися прямо на ходу.

Ідея запозичена з військової авіації, в якій вже багато років використовується технологія заправки винищувачів за допомогою повітряних танкерів прямо в небі.

У патенті згадується, що технологія може використовуватися і для заправки звичайних автомобілів. Однак справжній прорив вона може зробити саме в електротранспорті, зробивши непотрібними майже 45 тис. електрозаправних станцій, вже побудованих в США.

Amazon поступово приходить на автомобільний ринок. Ще рік тому компанія оголосила про те, що віртуальний помічник Alexa буде доступний в автомобілях Ford. Можливо, саме за допомогою Alexa Amazon хоче надати можливість водіям замовляти «заправні» дрони.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua