0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Лондоні «начинку» розумного будинку можна придбати за 15 фунтів на місяць


У Лондоні «начинку» розумного будинку можна придбати за 15 фунтів на місяць

Британський мобільний оператор O2 запускає сервіс підписки на пристрої для розумного будинку O2 Home. Компанія надасть абонемент на два роки, за умовами якого клієнти отримають у своє розпорядження термостати, датчики, камери і перехідники за £15-£17 на місяць.

Британська компанія O2 почала продаж підписки на розумні пристрої в Лондоні, а згодом пропозиція буде доступна жителям інших регіонів Великобританії. За умовами абонемента клієнти отримують набір пристроїв і доступ до мобільного додатку для управління розумним будинком Smart Hub. Оплачувати набір потрібно кожен місяць — перші два роки найдешевший комплект O2 Home Connect обійдеться в £15, а після 24 місяців використання ціна знизиться до £10. В набір входить розумний перехідник, два датчики і система управління пристроями.

Два інші набори обійдуться в £17,5 на місяць. У них додатково входять термостат або камера спостереження на вибір. У вартість кожного з трьох абонементів також включений щорічний візит техніка, безкоштовне встановлення і гарантія строком на два роки. Однак, як зазначає ресурс Which?, купівля смарт-пристроїв O2 за підпискою обійдеться дорожче, ніж купівля тих самих приладів окремо.

Системи O2 не працюють з пристроями для розумного будинку від інших брендів. В цьому полягає одна з найбільш серйозних проблем сучасного ринку інтернету речей — системи не інтегруються між собою, створюючи складний ланцюжок пристроїв, управляти якими потрібно за допомогою різних програм і мобільних додатків.

Доповнити комплект O2 можна тільки іншими пристроями марки, наприклад, датчиками для захисту від затоплення, розумними адаптерами, сигналізаціями і замками.

Сервіс підписки на IoT-пристрої запустила і інша британська компанія Hive, яка за £6 на місяць надає клієнтам дві розумні лампочки, один датчик руху, розумний перехідник і систему управління.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування