Створено дошку для серфінгу з реактивним двигуном


Створено дошку для серфінгу з реактивним двигуном

Винахід належить британській компанії Mako. Інженери розповідають, що були різні варіанти реалізації концепції, але був обраний саме реактивний двигун, що забезпечує найвищий крутний момент. 100-кубовий двигун забезпечує швидкість до 50 км / ч, чого достатньо, щоб на воді було максимально весело, пише New Atlas.

На дошці закріплений бензобак об’ємом 3 літри. Якщо до країв заповнити його 95-м бензином, то можна 40 хвилин без зупинки розсікати по хвилях. Творці говорять, що двигун просто кріпиться на дошку, тому його легко обслуговувати і ремонтувати. Сама дошка має довжину 1,8 м, і ширину 60 см, передбачається, що власники будуть возити її на дахах своїх автомобілів. Ціна на реактивну дошку стартує від $ 9800.

Маса дошки – 19 кг, а зроблена вона з вуглецевого волокна. Кажуть, що вона забезпечує високу стійкість як при ковзанні по воді під час штилю, так і на хвилях. Єдине обмеження – максимальне навантаження не повинно перевищувати 100 кг. Управління заслінкою двигуна відбувається за допомогою портативного пульта, подібного до того, що використовується для електричних скейтборду. У компанії говорять, що пульт сконструйований так, щоб навіть новачкам було просто їм управляти. При цьому через високу швидкості й крутного моменту професійні райдери теж не будуть нудьгувати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua