"Кредобанк" підтримав перегляд сучасного польського кіно "Під Високим Замком"


"Кредобанк" підтримав перегляд сучасного польського кіно "Під Високим Замком"

“Кредобанк” виступив партнером 6-го перегляду сучасного польського кіно “Під Високим замком”. У рамках перегляду, який відбудеться з 6 до 15 жовтня у Львові та з 11 до 19 листопада в Івано-Франківську, українським глядачам буде показано більш як 25 новинок польського кіномистецтва.

Перегляд сучасного польського кіно організовується щорічно Генеральним консульством Республіки Польща у Львові та має на меті промоцію польського кіномистецтва та підвищення загального рівня знань про історію, культуру та сучасність Польщі. Особливістю цьогорічного кінопоказу є одночасна прем’єра в Польщі та Україні нового фільму «Дві корони», а також низка додаткових подій на тематику кіно, серед яких – квести «Зірки спорту давнього Львова» та «Костюшко під Високим Замком», тематичний блок «Лекція історії в кіно» для школярів, нічні кіномарафони 7 та 14 жовтня, виступ струнного квартету «MozART Group» з оригінальним музичним кабаре у Львівській філармонії. Квитки на перегляд фільмів мають символічну вартість у 30 гривень.

“Кредобанк” підтримує перегляд найновіших польських фільмів “Під Високим Замком” вперше. Ми раді долучитися до цієї значної події в культурному житті Львова, яка знайомить українських шанувальників кіно з найцікавішими новинками польського кінематографу та стане цікавим продовженням проектів банку у сфері підтримки кіно”, – говорить перший заступник Голови Правління ПАТ “Кредобанк” Дам’ян Раґан.

Протягом проведених переглядів найновіших польських фільмів у Львові за минулі роки поціновувачі кіномистецтва переглянули близько 140 польських художніх, документальних, короткометражних та анімаційних стрічок, більшість з яких вийшла на великі екрани у 2010-2016 роках.

Підтримка перегляду найновіших польських фільмів – не перший проект “Кредобанку” у сфері кіно. Вже 2 роки поспіль влітку у Львові відбувається соціальний проект “Кіно в парку з KredoBank”, у рамках якого львів’яни та гості міста мають змогу безкоштовно переглядати шедеври польської, світової та української кінокласики просто неба – на галявині міського Парку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Кредобанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua