Найпопулярніші способи обману в автосервісах


Найпопулярніші способи обману в автосервісах

Одна з головних порад при виборі автосервісу: остерігайтеся центрів, в яких ремонтують будь-які марки і усувають будь-які проблеми.

Обов’язково читайте відгуки в інтернеті, слухайте рекомендації. Придивіться до сервісу, який є неподалік, зайдіть познайомитися, озирніться, подружіться з майстром. Спочатку віддайте автомобіль для нескладної роботи: заміна колодок, щось просте, не фатальне, дивіться, як працюють майстри, що ставлять і які дають рекомендації. Після цього робіть висновки.

Майстри нав’язують непотрібні вашому автомобілю роботи і придумують складні діагностики, дії, які за фактом вам не потрібні або зовсім не існують.

Вганяють підробку або відвертий непотріб за ціною оригінальних запчастин. Накручують «ліві» нормогодини.

З чого має починатися розмова з фахівцем в автосервісі:

  • Запит прейскуранта

В кожному нормальному сервісі є прейскурант або розрахунок нормогодин на ті чи інші роботи. Вартість нормогодини завжди вказана на видному місці.

  • Оформлення наряд-замовлення

У цій формі документа ви заверджуєте всі ваші витрати і ставите підпис, а автосервіс оголошує гарантійні зобов’язання на роботи та встановлені запчастини. Наряд-замовлення обов’язково має бути на фірмовому бланку підприємства, а не на клаптику паперу чи на словах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua