Rolls-Royce і Google разом розроблять інтелектуальні інформсистеми для судноплавства


Rolls-Royce і Google разом розроблять інтелектуальні інформсистеми для судноплавства

Rolls-Royce і Google домовилися про подальше партнерство в сфері розробки та вдосконалення інтелектуальних систем інформування. Це допоможе підвищити безпеку вже існуючого флоту і прискорить процес побудови автономних суден.

Rolls-Royce буде використовувати технологію Google Cloud Machine Learning Engine для подальшого розвитку системи, заснованої на штучному інтелекті (AI), яка дозволяє розпізнавати, класифікувати і відстежувати об’єкти, з якими судно може зіткнутися в морі.

“Інтелектуальні системи розпізнавання будуть використовуватися не тільки в автономному судноплавстві. Вони вже зараз можуть принести користь компаніям, що працюють в сфері судноплавства, оскільки здатні забезпечити безпеку судна і екіпажу. Використання Google Cloud допоможе нам зробити ці системи ще ефективнішими, що важливо для порятунку життя моряків”, – заявив представник компанії Rolls-Royce Карно Теново.

Програмне забезпечення Google Cloud буде використовуватися Rolls-Royce при розробці тренажерів і навчальних програм, здатних інтерпретувати об’ємні і різноманітні бази даних. Будуть підготовлені дані для виготовлення моделей, що забезпечують їх актуальність і достатню кількість для створення статистичної значущості.

В рамках процесу машинного навчання передбачення моделей оцінюються в практичних морських додатках, що дозволяє ще більше вдосконалити моделі. У довгостроковій перспективі Rolls-Royce і Google мають намір провести спільні дослідження в сфері мультимодального навчання. Компанії також проведуть дослідження, що дозволяють визначити, чи є розпізнавання голосу людини і машинне генерування мови життєздатними рішеннями при створенні автоматизованих інтерфейсів в морських додатках.

Очікується, що інтелектуальні системи інформування зроблять судна більш безпечними, легкими в управлінні й ефективними в експлуатації, оскільки програмне забезпечення надасть екіпажу можливість максимально контролювати ситуацію. Для досягнення цієї мети необхідно звести воєдино дані низки датчиків і інформацію різних суднових систем, таких як система автоматичної ідентифікації (AIS) і дані радарів. Не виключено, що в єдину систему увійдуть і інші джерела, включаючи глобальні бази даних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua