Жодних паперів. Українським водіям дозволили оформляти ДТП через інтернет


Жодних паперів. Українським водіям дозволили оформляти ДТП через інтернет

Моторне (транспортне) страхове бюро (МТСБУ) запровадило інформаційну систему Електронний європротокол з жовтня.

Про це повідомили в прес-службі бюро.

Тепер за допомогою системи Електронний Європротокол в Україні з’явилася можливість оформити європротокол не тільки в паперовій, але і в електронній формі.

“Згідно з рішенням президії МТСБУ від 13 липня поточного року №403/2017, з жовтня європротокол, оформлений з використанням зазначеної системи, є повним аналогом європротоколів, відправлених або пред’явлених страховику в паперовій формі”, – йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що система доступна за посиланням.

Система Електронний європротокол передбачає внесення основних даних, необхідних для оформлення протокола учасниками ДТП, їх автоматичне доповнення даними Централізованої бази даних (ЦБД) МТСБУ. Крім того, вона буде автоматично інформувати страховиків про настання ДТП.

Читайте також: Зниження швидкості і легалізація парковок: Чим обернеться нова ініціатива Укравтодора

Також європротоколи, заповнені в електронній формі, практично виключають помилки при їх заповненні. Таким чином, виключають випадки відмови недобросовісних страховиків у відшкодуванні збитків через формальні ознаки наявності помилок, яких важко уникнути при оформленні паперового бланка.

Виходячи із заповнених обставин ДТП, система запропонує набір типових схем ДТП, з яких можна вибрати ту, яка повністю відповідає обставинам події, а якщо жодна із запропонованих схем не підходить, схему ДТП треба скласти самостійно, сфотографувати її і розмістити фото відповідно до інструкцій системи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua