Як справи у Tesla? Озвучено обсяги поставок автомобілів


Як справи у Tesla? Озвучено обсяги поставок автомобілів

Американська компанія з виробництва інноваційних автомобілів Tesla Motors за результатами третього кварталу поточного 2017 року зафіксувала зростання поставок своїх електрокарів на 4,5% в порівнянні з другим кварталом.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

Як пише видання Business Standard, обсяги випуску нового електрокара Tesla Model 3 ростуть повільно. Причина – наявність вузьких місць у виробничому процесі.

Через такі затримки Model 3 поки випущена тиражем всього в 260 штук.

Однак, зазначає видання, виробник зумів наростити поставки своєї продукції. За результатами третього кварталу було поставлено 26 150 одиниць Tesla Model S і Tesla Model X сукупно. Ці електрокари є драйверами продажів компанії.

В даний час неясно, в які терміни компанії вдасться врегулювати всі непорозуміння в складальному процесі нової Tesla Model 3. Раніше попередні замовлення на цю модель становили десятків тисяч, але через деякий час з’явилася інформація про те, що Tesla Motors завищила характеристики цієї моделі з метою підвищення попиту.

Тепер клієнти відмовляються від замовлених раніше Tesla Model 3 і вимагають від компанії Ілона Маска повернути їм гроші.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua