Розроблено пістолет, який неможливо відстежити


Розроблено пістолет, який неможливо відстежити

Американський крипто-анархіст Коді Вілсон в неділю оголосив про випуск нового ПЗ для створеного ним 3D-принтера зброї, відомої як Ghost Gunner. Новий код дозволяє роздрукувати раму для самозарядного пістолета Кольт-45 у себе вдома без серійного номера і ліцензії, пише Wired.

Рама – єдина частина пістолета, що підлягає обов’язковій реєстрації. Згідно з чинним законодавством США, будь-яка інша частина зброї може бути замовлена ​​онлайн без будь-яких питань. Створення рами вдома означає, що весь процес складання пістолета не потребуватиме ідентифікації, отримання ліцензії і серійного номера, який дозволив би владі відстежити його походження.

Кілька років тому Коді Вілсон роздрукував на 3D-принтері перший в світі бойовий пістолет із пластику й виклав свій код у відкритий доступ. Потім він почав продавати власний принтер-верстат, який дозволяє десь за годину створити у себе вдома раму напівавтоматичної гвинтівки AR-15 зі шматка алюмінію. Сьогодні нове ПЗ дозволить власникам принтера створити раму M1911, популярного класу напівавтоматичних пістолетів, на основі якої роблять Кольт-45. У планах Вілсона – код для друку Глок-17 і інших популярних моделей.

Коді Вілсон найбільш відомий як засновник некомерційної організації Defense Distributed, яка розробляє і публікує проекти створення зброї з відкритим вихідним кодом, які підходять для 3D-друку. На сайті Defense Distributed йдеться, що метою організації є «захист людського і громадянського права зберігати і носити зброю, гарантованого Конституцією Сполучених Штатів», а також «спільно виробляти, публікувати і поширювати суспільну інформацію та знання, пов’язані з цифровим виготовленням зброї».

Крім того, Коді Вілсон є одним з творців технології зберігання біткойнів Dark Wallet, яка дозволяє приховати свої операції від контролюючих органів. За останні чотири роки його двічі включали в список найнебезпечніших людей світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua