322
Влада Бахрейну заявила про готовність легалізувати криптовалюти
— Фінтех і Картки
Влада королівства Бахрейн почала експерименти в галузі блокчейн-технологій, а також розглядає можливість дозволити використання криптовалют. Відповідну заяву зробив виконавчий директор Ради економічного розвитку країни Халід Аль Румайі, пише The Hindu Business Line.
«Ми відкриті для біткойна», – сказав Румайі.
Також він додав, що влада країни не відкидає випуск криптовалютних облігацій.
Нещодавно Центробанк Бахрейну ввів правила для регулятивної пісочниці, в якій компанії, що отримали схвалення фінрегулятора, зможуть тестувати свої фінтех-проекти.
Читайте також: Швеція першою перейде на криптовалюту
«Ця регулятивна пісочниця дуже схожа на те, що роблять Сінгапур і Великобританія. Вона вже працює в повноцінному режимі, ми приймаємо заявки від учасників через сайт. Ми відкриті для бізнесу», – сказав Румайі.
Крім того, про плани відкрити свою філію в Бахрейні заявила біткойн-біржа з Саудівської Аравії. Питання вже винесено на обговорення з Центробанком.
За матеріалами: Forklog
Поділитися новиною