Порт Роттердам відкрив дослідницьку блокчейн-лабораторію


Порт Роттердам відкрив дослідницьку блокчейн-лабораторію

Найбільший порт Європи Роттердам відкрив дослідницьку лабораторію, яка буде займатися прикладними дослідженнями технології розподіленого реєстру.

Як наголошується в прес-релізі, створена зусиллями муніципальної влади Роттердама і керівництвом порту лабораторія BlockLab займеться дослідженнями можливостей блокчейна для логістичних процесів та ефективного управління вантажопотоками.

Перші кроки лабораторії будуть включати запуск блокчейн-додатків для фондового фінансування логістичного сектору, розроблених спільно з IT-компанією Exact і одним з найбільших в Нідерландах банком ABN AMRO.

“Незважаючи на величезну увагу до блокчейну, насправді існує не так багато повнофункціональних додатків на базі цієї технології. Разом з BlockLab ми змінимо цю ситуацію. Це важливо, оскільки ми потребуємо справжніх інновацій, які ляжуть в основу нової економіки. І блокчейн може допомогти в цьому”, – сказав заступник мера Роттердама Маартен Страйвенберг.

Зусилля команди BlockLab будуть спрямовані не тільки на інноваційні рішення в сфері портової логістики. Лабораторія також буде займатися дослідженнями можливостей технології розподіленого реєстру для її застосування у сфері відновлюваної енергетики, зокрема, для побудови “розумних мікромереж”.В кінці минулого року порт Роттердам став учасником блокчейн-консорціуму, що спеціалізується на питаннях логістики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua