Гройсман: Ціна на газ для населення буде знижена, я обіцяю


Гройсман: Ціна на газ для населення буде знижена, я обіцяю

До 2020 року ми повністю забезпечимо Україну власним газом, його не доведеться купувати за валюту. Про це сказав на зустрічі з трудовим колективом у складально-випробувальному цеху №3 заводу “Турбоатом” Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Такий завод, як “Турбоатом”, будує енергонезалежність України. У вас є повна можливість стати енергонезалежним підприємством, в тому числі від газу. До 2020 року ми повністю забезпечимо Україну власним газом. Не доведеться закуповувати газ за валюту”, – зазначив Гройсман.

За його словами, відрадно, що завод “Турбоатом” має горизонт планування на 3 роки.

“Це означає портфель замовлень на 3 роки. Тобто, люди будуть забезпечені роботою та зарплатою”, – додав Прем’єр.

Спілкуючись з людьми в цеху, Прем’єр відповів на кілька запитань працівників підприємства, в тому числі про зниження ціни на газ для населення.

“Ціна на газ для населення буде знижена, це я вам обіцяю”, – підкреслив Гройсман.

В даний момент в конференц-залі розпочалася нарада, на якій будуть підписані 3 угоди щодо постачання обладнання для енергетики України. Одна з угод – це програма участі між державним підприємством НАЕК “Енергоатом” і ПАТ “Турбоатом” з постачання обладнання для АЕС України на 5-річний період з 2018 по 2020 роки. Угоду підпишуть президент “Енергоатому” Юрій Недашковський та генеральний директор “Турбоатому” Віктор Суботін.

Крім того, буде підписано меморандум між Westinghouse Electric і “Турбоатомом” за підтримки державного підприємства НАЕК “Енергоатом” про підвищення ефективності роботи обладнання й підвищення потужності діючих енергоблоків АЕС України. Підпишуть також і угоду про придбання обладнання для турбін К-330 Слов’янської ТЕС між ПАТ “Донбасенерго” і ПАТ “Турбоатом”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua