Уолл-стріт починає торгувати токенами на новій біржі


Уолл-стріт починає торгувати токенами на новій біржі

Підрозділ американського онлайн-ритейлера Overstock, tZero, отримав ліцензію на продаж і купівлю цифрових монет на Уолл-стріт, на тих же підставах, на яких проходять торги звичайних акцій.

Коли Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) США в липні вжила заходів проти первинних розміщень монет (ICO), багато хто боявся, що тим самим для багатьох компаній буде закритий шлях до торгівлі цифровими токенами. Виявилося, цей закон ознаменував початок ери ICO, пише Fortune.

Біржа компанії tZero дозволить фірмам торгувати токенами за допомогою технології блокчейн, не побоюючись проблем із законом з боку Комісії або Служби регулювання галузі фінансових послуг (FINRA). Це важливий крок, оскільки згідно з рішенням SEC, монети, отримані в результаті ICO, прирівнювалися до цінних паперів і тому підпадали під низку законів.

За словами глави Overstock Патрика Бірна, великі компанії на кшталт Nike згодом перейдуть з акцій на токени.

Запуск обмінника tZero, який, ймовірно, буде заробляти на допуску монет і комісійних, означає, що правова структура примирилася з цифровою версією фондових бірж NYSE або NASDAQ. Звісно, питання популярності обмінника (який, по суті, є альтернативною торговельною системою, ATS) під питанням. У минулому tZero вже впроваджувала технологічні новинки на Уолл-стріт, зокрема, першу систему безпеки на блокчейн в 2015 році, але вона так і не вийшла з стадії прототипу.

У нової біржі криптовалют більше шансів, оскільки tZero створила спільне підприємство з фінансовою фірмою RenGen, яка буде займатися ліквідністю, і консалтинговою фірмою Argon Group, яка допоможе залучати клієнтів і потенційних покупців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua