Створено перший у світі смартфон на блокчейні


Створено перший у світі смартфон на блокчейні

В основі програмного забезпечення смартфона Sirin Labs буде блокчейн з відкритим вихідним кодом, повідомляє Engadget. У компанії заявляють, що це єдиний у своєму роді телефон, який може стати безпечним сховищем для криптовалюти і для проведення операцій з нею.

У компанії розповідають, що всі девайси будуть утворювати одну незалежну мережу. Вона буде працювати на блокчейн-технології Tangle від IOTA. Для існування і функціонування мережі не потрібно буде ніякої інфраструктури або майнінг-центрів — тільки гаджети. Операційна система смартфона спеціально розроблена під здійснення криптовалютных операцій та зберігання гаманців і токенів.

Пристрій будуть продавати за $1000. І паралельно з криптовалютними фішками в ньому будуть всі стандартні атрибути телефону з такої цінової категорії. Пам’ять — 256 Гб, хороша камера на 16 Мп. Разом з цим буде посилений набір інструментів безпеки. Система охорони на телефоні буде включатися аналоговою кнопкою. Для злому потрібна нескінченна кількість часу, бо система охорони також функціонує на блокчейні.

При цьому не дуже зрозуміло, хто захоче купувати такий смартфон. Прив’язка до нього блокчейна на даному етапі більше схожа на маркетинговий хід і спробу встигнути на поїзд хайпа за блокчейном. У компанії говорять, що ніша тих, хто захоплений «криптою», вузька, але суттєва, і вважають, що покупець знайдеться. Sirin Labs вже відома іншим своїм нішевим продуктом — суперзахищеним смартфоном для бізнесменів Solarin за $14000. Людей, готових переплачувати за Android «на стероїдах», не знайшлося, і через 10 місяців після запуску компанія почала звільняти співробітників. Новий телефон більш доступний за ціною, але чи потрібний окремий пристрій для зберігання крипто-гаманця — питання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua